Witamy w Mieście Szkoleń!

Zaloguj się do panelu, wpisując po prawej stronie swój adres e-mail i hasło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się! Rejestracja zajmie Ci 2 minuty!

Rejestracja

Przejdź do strony rejestracji.

Zarejestruj się
za darmo

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

bo kto się nie rozwija, ten się zwija!

Trenerzy

Paweł Krzyworączka

Paweł jest prawdziwym Ebiznes-man-em z… powołania. Pomimo doktoratu na AGH z zakresu wysadzania budowli, postanowił wszystko rzucić (zdetonować ;) ) i zająć się Marketingiem Internetowym. W obecnej chwili jest znanym i cenionym ekspertem z zakresu Ebiznesu. Specjalizuje się w Pozycjonowaniu serwisów Internetowych. Paweł stworzył wokół siebie prawdziwe Imperium, które wspiera go w rozwoju jego przedsiębiorstwa Internetowego. Prowadzi liczne szkolenia stacjonarne, jest cenionym autorem kilku książek na temat Ebiznesu.

Podczas ostatniego wywiadu zdradził nam, że jego celem jest zarobek rzędu miliona złotych miesięcznie. Znając Pawła, jego upór, solidność i konsekwencję wiemy, że w niedalekiej przyszłości ten cel zrealizuje...

Powrót do góry ▲

Piotr Michalak

Współwłaściciel firmy Strategie Rozwoju, producent oprogramowania do prowadzenia sprzedaży w internecie, tworzenia stron squeeze page i salesletter NetSelling i jedynego polskiego systemu do email marketingu bez abonamentu NetMailer. Autor metody wprowadzania produktów na rynek "Zmasowany Atak" oraz największych kampanii promocyjnych na rynku marketingu internetowego: NetSelling 143 tys. zł (w kilka dni), System Produkcji Pieniędzy 125 tys. zł sprzedaży (w 14h!).

Właściciel agencji reklamowej Ententa, pierwszej agencji w Polsce wyspecjalizowanej w copywritingu. Jako jedna z niewielu osób w branży ma prawdziwy biznes, a nie jest właścicielem swojego własnego miejsca pracy. Prowadzi 7-8 osobowy, dobrze zorganizowany zespół, dzięki któremu pracuje tylko strategicznie "nad firmą", zamiast "w firmie"

Powrót do góry ▲

Paweł Danielewski

Autor i właściciel wielu portali Internetowych. Od grudnia 2010 roku Prezes Zarządu Spółki TLM IT Sp. z o.o, pod szyldem, której prowadzone są takie portale jak: Interkursy.pl, Benefiter.pl, czy GotowePortale.pl Jest autorem wielkiego projektu Expert 2.0, który na zawsze zapisał się w historii Polskiego Ebiznesu.

Paweł programuje w PHP, MySQL, jQuery, Smarty. Posiada wiedzę z zakresu technik handlu na Allegro gdzie w ciągu 3 lat obsłużył przeszło 600 osób i zbudowałem sieć parterów handlowych. Doskonale zna się również na sprzedaży bezpośredniej poprzez email marketing czy kampanie adwords. Doradza internetowym przedsiębiorcom w zakresie handlu internetowego oraz zajmuję się sprzedażą gotowych szkoleń i narzędzi do zarabiania przez Internet.

W wolnych chwilach podróżuje. Lubi spontaniczność i nieplanowane wyjazdy jak choćby jednodniowa wyprawa do Londynu czy weekendowe zwiedzanie Paryża. Jest miłośnikiem samochodów marki Porsche.

Powrót do góry ▲

Piotr M. Łabuz

Psycholog społeczny, informatyk, praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem, certyfikowany trener neuro-lingwistycznego programowania i biznesu, coach, specjalista w zakresie neuromarketingu oraz perswazji i wywierania wpływu w biznesie.

Doświadczenie w biznesie: od 1989 roku współwłaściciel i członek zarządów wielu firm. Obecnie członek zarządu Yans Cron Consulting Group sp. z o.o.

Od 10 lat prowadzi szkolenia w zakresie skutecznej perswazji i wywierania wpływu, negocjacji handlowych oraz komunikacji w biznesie. Autor książek dotyczących marketingu perswazyjnego, a także wielu artykułów w prasie specjalistycznej i branżowej. Jako jednen z dwóch głównych trenerów prowadzących w Pierwszym Studium Trenerów Psychologii Biznesu i Coachingu w ciągu ostatnich 3 lat wykształcił ponad 100 trenerów.

Powrót do góry ▲

Franciszek Staniszewski

Franciszek Staniszewski

Franciszek Staniszewski - trener i mówca, autor największych w Europie projektów szkoleniowych z zakresu zarządzania sprzedażą i prospectingu. Od 1993 roku pracując w branży finansowej zdobywał praktyczne doświadczenie na stanowiskach sprzedawcy produktów i usług finansowych, poprzez pracę menedżera i trenera.

W 1999 roku zdobywał kompetencje w pierwszej w Polsce grupie trenerów przygotowanych do szkolenia doradców finansowych przez brytyjską The Financial Services Training College z Wyboston Lake.

Doradca finansowy w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.Ekspert w PARP w zakresie programów adresowanych do przedsiębiorców. Jako trener realizował liczne projekty dla dużych korporacji. Miał okazję osobiście przeszkolić ponad 150 dyrektorów placówek bankowych największego w Polsce banku. W sumie przeszkolił wiele tysięcy osób.

Od lat zajmuje się edukacją biznesową i finansową. Był pomysłodawcą Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości, współprowadząc to seminarium w Warszawie i w Londynie. Jest też autorem sukcesu sprzedażowego tego legendarnego już kursu. W ciągu 5 lat seminarium to ukończyło ponad 1700 osób.

Powrót do góry ▲

Tomasz Karwatka

Tomasz Karwatka jest Prezesem Zarządu Divante , firmy kompleksowo wspierającej sprzedaż on-line. Do spółek Divante należą: agencja interaktywna Ideacto, system rekomendacji Quartic oraz system email marketingu Sendingo. Jest autorem książek ”eCommerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania”, ”Usability w e-Biznesie”.

W latach 2004-2008 aktywnie promował pojęcie usability w branży interaktywnej. Stworzył bezpłatny ebook Kurs Usability, współorganizował pierwszy polski World Usability Day i pierwsze polskie imprezy typu barcamp – Grill IT.

Z projektami internetowymi związany od 1999 roku. Wcześniej pracował w międzynarodowej agencji interaktywnej, agencji reklamowej i firmie IT.

Powrót do góry ▲

Jacek Dudzic

Od 2007 roku Jacek zajmuje się marketingiem sieciowym oraz internetowym. W swojej pracy korzysta z narzędzi społecznościowych, video oraz email marketingu. Odnosi w swojej pracy znaczące sukcesy: w 2010 roku zdobył tytuł dystrybutora numer 1 na świecie firmy, z którą wówczas współpracował. Od maja 2010 przewodzi zespołowi marketingowemu WellBiznes, w którym pracuję z partnerami z wielu krajów świata.

Jest cenionym ekspertem w zakresie budowania własnego wizerunku w Internecie. Jacek zawsze pracuje z najlepszymi osobami w branży, wszyscy pamiętają jego słynne szkolenie z Piotrem Tymochowiczem.

Powrót do góry ▲

Maciej Dutko

Doktor nauk humanistycznych w zakresie bibliologii, specjalność edytorstwo, redaktor, wykładowca w szkołach wyższych, autor książek: E-biznes. Poradnik praktyka oraz Domeny internetowe. Krótko i na temat.
Autor publikacji elektronicznych, twórca serwisu internetowego Dutkon.pl. W 2008 zajął 5. miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych wykładowców, w którym oceniano ok. 12 tysięcy nauczycieli akademickich z całej Polski. Od marca 2011 ma status Certyfikowanego Wykładowcy Allegro (nadawanego przez największy polski serwis e-commerce w ramach projektu "Akademia Allegro" najlepszym szkoleniowcom w zakresie e-biznesu).

Prowadzi bloga eksperckiego z poradami z zakresu e-biznesu i e-marketingu pt. "Akademia-Internetu.pl".

Powrót do góry ▲

Karolina Janik

Od ponad ośmiu lat związana z branżą Public Relations. Od 2008 roku zarządza agencją Personal PR. Zainicjowała dwa autorskie projekty agencji - Fast PR (usługi PR dla start-upów) i Akademia Social Media (cykl szkoleń z social media). Prelegentka, autor publikacji z tematyki PR, prowadzi działalność doradczą i szkoleniową z zakresu strategii marketingowych i PR. Specjalizuje się w wykorzystaniu nowych mediów w komunikacji marek, osób i firm. Wcześniej przez cztery lata pełniła funkcję Kierownika Działu Komunikacji Marketingowej w firmie badawczej Gemius S.A. w Warszawie; aktywnie uczestniczyła we wprowadzaniu badania oglądalności internetu Megapanel PBI/Gemius na rynek.

Jest koordynatorką Uniwerystetu Dziecięcego UNIKIDS w Trójmieście, na który w każdym semestrze uczęszcza 200 dzieci w wieku 6-12 lat. Wolny czas spędza z mężem, synami i córką na Kaszubach. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, ale na wszystko trzeba uczciwie i ciężko zapracować.

Powrót do góry ▲

Krzysztof Rdzeń

Przedsiębiorca, autor, konsultant e-biznesowy. Właściciel Grupy Evolutive.pl skupiającej kilka przedsięwzięć internetowych, m.in.: wydawnictwo Mensis.pl, indywidualne rozwiązania sklepów internetowych – Sosho.pl, agencja reklamowa – Potegapasji. pl. Autor 16-godzinnego szkolenia z zakresu dochodowych sklepów internetowych oraz kilku kursów i publikacji dotyczących e-marketingu. W latach 2007-2010 właściciel dwóch sklepów internetowych w segmencie IT oraz Super Sprzedawca w serwisie Allegro. Doświadczenie zdobywał również na rynku tradycyjnym prowadząc stacjonarne oddziały własnych sklepów internetowych. Aktualnie żyje i pracuje w zasięgu wzroku cudownej żony i wspaniałego syna w ich wymarzonym domu na wsi.

Powrót do góry ▲

Sławomir Gdak

Co najmniej 5 lat interesuje się pozycjonowaniem.

Autor książki o pozycjonowaniu stron pt.: "Pozycjonowanie dla początkujących" i Pozycjonowanie krok po kroku". Autor bloga o pozycjonowaniu www.blog.gdaq.pl na którym powstało już blisko 300 wpisów. Autor szkoleń z tematyki pozycjonowania i optymalizacji. Jego publikacje można znależć m.in. w miesięczniku "Sem Specialist".

Każdą wolną chwilę poświęca zdobywaniu i dzieleniu się wiedzą z tej tematyki.

Powrót do góry ▲

Michał Toczyski

Pasjonat skutecznego i kreatywnego marketingu. Pomaga Firmom w ich promocji, wskazuje i realizuje dla Nich nowe strategie działania. Koordynator Kreatywnej Grupy Marketingowej Platinum Group. Organizuje także warsztaty i konferencje biznesowe w ramach grupy szkoleniowej Sukces PRO.

Współpracował do tej pory z ponad 50-cioma doświadczonymi trenerami, mistrzami w swoich dziedzinach. Poprowadził ponad 100 godzin wystąpień publicznych, często jako gość konferencji, biznes mikserów i seminariów. Pisze artykuły, blogi, felietony oraz informacje prasowe. Pojawiają się one w licznych portalach internetowych [przyp. red. Bankier.pl, Inwestycje.pl, DlaStudenta.pl, Excluzive.pl, Finanse.wp.pl, Edustacja.pl, Di.com.pl i w kilkudziesięciu innych portalach].

Powrót do góry ▲

Mirosław Skawarek

Jest ekspertem perswazji w Internecie. Od ponad 6 lat zajmuje się szkoleniami z zakresu NLP, perswazji, negocjacji, copywritingu, sprzedaży Allegro i przedsiębiorczości. W sumie na salach treningowych spędził ponad 1000 godzin! Nie jest to jednak najważniejsze. Podczas serii wspomnianych szkoleń i doradztw pomógł wielu właścicielom firm rozwinąć ich Biznes.

Jako copywriter współpracuje z takimi firmami jak Złote Myśli czy Psychorada.pl. Jest autorem książek m.in "Recepta na kryzys", poradników i kursów internetowych. Prowadzi także blogi eksperckie m.in PerswazjaWSprzedazy.pl i Milion za Slowo.pl. Jest także właścicielem 23 stron internetowych, które generują pasywny dochód.

Mirek jest autorem trzech książek i ponad 20 kursów Internetowych. Od samego początku platformy jest najlepszym autorem i partnerem w serwisie Interkursy.pl

Powrót do góry ▲

Bartek Popiel

Bartek jest człowiekiem, który wcześnie wstaje, dużo czyta i łączy swoją pracę z pasją. W chwili obecnej Bartek jest coachem rozwiązującym wszelkie problemy z edukacją, produktywnością i odwlekaniem. Aby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, Bartek stworzył blog: BartekPopiel.pl, na którym udziela wskazówek dotyczących takich tematów jak: szybka i efektywna nauka, szybkie czytanie, produktywność, komunikacja i motywacja. Bartek jest autorem ebooka „Zrobię To Dzisiaj!”, który w zawrotnym tempie został bestsellerem.

Powrót do góry ▲

Lech Baczyński

Na co dzień zajmuje sie programami partnerskimi – z dobrymi wynikami, bo zarabia w nich przyzwoite pieniądze. Zazwyczaj jest wśród najlepszej 10 partnerów w danym Programie Partnerskim, oczywiście pod względem zarobków.

W 2010 roku przeprowadził dwa szkolenia na temat zarabiania w programach partnerskich jedno w Warszawie, a drugie w Krakowie.

Lech programuje w Perlu (prowadził nawet dwa wykłady na temat tego języka na międzynarodowych konferencjach YAPC::EU w Lizbonie i Pizie). Współpracował także z wydawnictwem Złotych Myśli jako copywriter. Poza tym pisał artykuły dla Magazynu Internet, np. kurs WML i artykuł o javascript, Gazety Internetowej, Miesięcznika Ubezpieczeniowego. Artykuł z 2001 roku o marketingu wirusowym ukazał się, oprócz Magazynu Internet, także w cneb oraz BizReporterze.

Powrót do góry ▲

Krzysztof Lis

Od 2006 r. zarabia na prowadzonych przez siebie blogach, m.in. na reklamie kontekstowej AdSense i programach partnerskich. Od 2007 r. pisze, jak to robi. Autor bloga zarabianie-na-blogu.pl. Swoją wiedzą dzielił się na Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich i konferencji Rozwiń swój biznes z Google AdSense, a także na wielu innych konferencjach. Jest znanym i cenionym specjalistą w branży w zakresie Blogowania.

Powrót do góry ▲

Marek Olejniczak

Od kilku lat zajmuje się zagadnieniem skuteczniej sprzedaży w Internecie i nie tylko. Jest współzałożycielem i koordynatorem Projektu Miasto Szkoleń, założycielem FF24, autorem wielu książek (m.i. książki pt. Ty Tu Rządzisz), kursów i poradników w tym współtwórcą projektu SocialFan- cała prawda o mediach społecznościowych. Jest pasjonatem rozwoju osobistego i Neurolingwistycznego Programowania, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Od kilku lat z powodzeniem zarabia w różnych programach partnerskich.

Powrót do góry ▲

Marcin Godlewski

Założyciel portalu szkoleniowego MiastoSzkolen.pl, również właściciel najstarszej w Polsce Platfomy Programów Partnerskich – ProPartner.pl. Od 2006 roku zajmuje się sprzedażą bezpośrednią i marketingiem w internecie. Stworzył wiele tematycznych portali, grup szkoleniowych i marketingowych. Autor wielu autorskich szkoleń, kursów internetowych i ebooków.
Przez ostatnie dwa lata specjalizuje się w prowadzeniu, organizacji i sprzedaży szkolen on-line popularnie zwanymi webinarami.

Powrót do góry ▲

Łukasz Jarzembowski

Programista i marketer internetowy. Od 2005 roku zarabia w internecie przez programy partnerskie i pozycjonowanie stron. Łączy technologię z marketingiem, dzięki czemu osiąga ponadprzeciętne rezultaty. Jest w pierwszej dziesiątce m.in. w programach partnerskich Złotych Myśli i mBanku. Współzałożyciel i główny programista portalu MiastoSzkolen.pl. Na co dzień prowadzi agencję interaktywną BetterWeb.pl.

 

Powrót do góry ▲

Kolejni trenerzy już wkrótce...