Witamy w Mieście Szkoleń!

Zaloguj się do panelu, wpisując po prawej stronie swój adres e-mail i hasło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się! Rejestracja zajmie Ci 2 minuty!

Rejestracja

Przejdź do strony rejestracji.

Zarejestruj się
za darmo

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

bo kto się nie rozwija, ten się zwija!

FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Niniejsza strona powstała, aby dawać odpowiedzi na wszelkie wątpliwości związane z serwisem Miasto Szkoleń. Zamieściliśmy w tym miejscu informację na najczęściej zadawane przez was pytania.

Dlatego też, zanim wyślesz do nas maila z pytaniem, proszę Cię o sprawdzenie, czy w tym właśnie miejscu nie ma odpowiedzi na Twoje wątpliwości.

Dlaczego warto, abyś w taki sposób postąpił?

Otóż korzyści są następujące:

  • nie będziesz musiał czekać na naszą odpowiedź mailową, ponieważ interesujące Cię wiadomości odnajdziesz już za kilka chwil.
  • my za to nie będziemy musieli odpisywać po raz kolejny na to samo pytanie.

Zaoszczędzony czas zainwestujemy w rozbudowę serwisu, abyś mógł być jeszcze bardziej zadowolony :-)

 

Podstawowe informacje

 

Zakupy w Mieście Szkoleń

 

 

Czym jest Miasto Szkoleń?

Miasto Szkoleń możemy z pełna odpowiedzialnością napisać jest całkowicie pionierskim projektem, zajmującym się szkoleniami on-line. Natomiast co najważniejsze zostało stworzone przez praktyków, z dużym doświadczeniem, którzy przeprowadzili dziesiątki, jeśli nie setki szkoleń on-line. Ponadto do projektu przystąpiła również elita polskiego marketingu Internetowego i e-biznesu.

Tak więc Miasto Szkoleń jest projektem z misją… Misją pomagania ludziom, dostarczania sprawdzonej wiedzy przedstawianej w przystępny sposób przez praktyków. Dostępnej niemalże dla każdego.

Szkolenia przeprowadzane są w formie webinarów.

Powrót do góry ▲

Czym są webinary?

Webinar jest to rodzaj Internetowego seminarium prowadzone i realizowanego w bardzo wygodnej formie, ponieważ całkowicie on-line. Webinary wykorzystują technologię webcast, a więc są sposobem na komunikację (przeprowadzanie szkoleń edukacyjnych, albo biznesowych) na odległość.

Powrót do góry ▲

Czego potrzebuję, aby uczestniczyć w webinarach?

Sprawa jest banalnie prosta, potrzebujesz:

  • komputera
  • dostępu do Internetu
  • przeglądarki Internetowej
  • darmowej wtyczki http://get.adobe.com/pl/flashplayer/ (większość przeglądarek ma wbudowaną domyślnie tę wtyczkę).

Proste, prawda? Tak więc możemy powiedzieć, że webinary są dla każdego kto chce poszerzać swoją wiedzę i zacząć zarabiać przy użyciu Internetu.

Powrót do góry ▲

Czy nagrania z waszych webinarów są udostępniane gdzieś poza serwisem?

Odpowiedź brzmi nie. Zaprosiliśmy do naszego projektu najbardziej cenionych specjalistów z zakresu e-biznesu i marketingu Internetowego, we współpracy z nimi tworzymy unikalne szkolenia, które dostępne są tylko w serwisie Miasto Szkoleń.

Powrót do góry ▲

Zakupy w Mieście Szkoleń

 

Czy muszę być zarejestrowany aby dokonać zakupu?

Tak, ponieważ rejestracja jest jednoznaczna z zakupem. Natomiast bycie użytkownikiem Miasta Szkoleń daje bardzo wiele dodatkowych możliwości. Prócz sposobności uczestnictwa w webinarach prowadzonych na najwyższym poziomie, każdy użytkownik otrzymuje dostęp do zamkniętego forum. Ponadto ma możliwość zarabiania poprzez polecanie szkoleń, z których jest zadowolony. W tym również pomagamy z wszystkich sił tworząc materiały edukacyjne w formie video, które sprawią ,że laik może wypracować sobie zadowalający dochód.

Powrót do góry ▲

Czy jest możliwość płatności przy odbiorze?

Niestety nie jest to możliwe, z powodu takiego, że sprzedajemy dostęp do szkoleń on-line. Nie są to tradycyjne płyty DVD, dzięki czemu nie ma dodatkowych kosztów przesyłki.

Zarówno płatność jak i cały proces otrzymywania dostępu wykonywany jest zdalnie, a korespondencja dostarczana drogą mailową.

Płatność musi więc odbywać się z góry.

Powrót do góry ▲

Jakie są możliwe formy płatności

Poza zwyczajowym przelewem na konto poprzez pocztę czy bank, umożliwiamy płatności kartą kredytową ,oraz błyskawicznymi przelewami z banków w Polsce współpracujących z serwisem platnosci.pl. który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji płatniczych.

Powrót do góry ▲

Jak szybko otrzymam dostęp do serwisu?

Moment otrzymania dostępu do serwisu jest uzależniony przede wszystkim od formy płatności. Najszybszy jest przelew poprzez platnosci.pl ,ponieważ gwarantuje natychmiastowy dostęp do serwisu. W przypadku innych form płatności przelew czasem idzie kilka dni. Jeśli w przeciągu 3 dni po opłaceniu nie otrzymają Państwo dostępu prosimy o kontakt pod adresem platnosci@miastoszkolen.pl .

Powrót do góry ▲

Czy mogę nagrywać szkolenie, w którym uczestniczę?

Odpowiedź brzmi nie. Szkolenie jest chronione prawem autorskim i bezprawne nagrywania dalsze rozprowadzanie/sprzedawanie jest niezgodne z prawem. Serwis Miasto Szkoleń, natomiast wszystkim użytkownikom zapewnia dostęp do szkolenia on-line, a także następnie do profesjonalnego nagrania ze szkolenia, z możliwością ściągnięcia na swój dysk do użytku prywatnego.

Powrót do góry ▲

Czy nagrania ze szkolenia są z licencją do dalszej odsprzedaży?

Nie, nagrań ze szkoleń, które otrzymują użytkownicy, którzy opłacili dostęp w Mieście Szkoleń ,w związku z ochroną praw autorskich nie można odsprzedawać dalej. Jest to zabronione przez nasz regulamin.

Pobrane nagrania są przeznaczone tylko do użytku własnego.

Powrót do góry ▲

Jeśli nie znalazłeś powyżej odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas na adres pomoc@miastoszkolen.pl, a na pewno uzyskasz odpowiedź.